Cenovo dostupné riešenie pre vlastnú stavbu tienenia

Na základe vašej požiadavky vám pripravíme všetko potrebné pre stavbu vašeho vlastneho tienenia. U nás si môžete objednať materiál na stavbu rámov, drevené alebo hliníkové lamely a otočné systémy SAM KIT. Materiál je k dispozícii s povrchovou úpravou alebo bez povrchovej úpravy. Týmto spôsobom môžete znížiť náklady na stavbu tienenia a mať plnú kontrolu nad procesom stavby a dizajnom.

 

Ako začať ? 

Na našej internetovej stránke si môžete vybrať variant stavby pre váš projekt. Ak si viete zabezpečiť materiál na lamely svojpomocne, stačí vám iba naš otočný systém SAM KIT. Ak sa rozhodnete pre kompletnú stavbu od nás, môžete si vybrať medzi riešením s rámom alebo iba s otočným systémom SAM KIT a lamelamy. Radi vám pomôžeme s výberom a možnosťami riešenia.Tiež ponúkame široký výber farebných variant pre váš projekt, aby sa prispôsobil vašim požiadavkám a potrebám. Naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov.

Cenová ponuka

SAM KIT

Otočný systém SAM KIT vám umožní naklápanie lamiel.Pri bežnom tienení máte vopred definovaný sklon alebo polohu lamiel, naše riešenie umožňuje naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °, lamely môžete mať úplne zavreté vďaka čomu si doprajete dokonalé súkromie, alebo si nastavíte sklon lamiel do vami požadovanej polohy. 

Viac informácií E-shop

Lamely

Na výber máme dva druhy lamiel, drevené alebo hliníkové. Drevené lamely ešte delíme na dva druhy a to klasicke alebo falcované. Pri klasickej variante lamely po zatvorení nezapadajú do sbea ale vytvioria efekt kaskády. Falcované lamely po úplnom zavretí zapadnú do seba a vytvoria rovnú plochu. Lamely dodávame na objednávku bez povrchovej úpravy alebo s povrchovou úpravo. Doba dodania 3 až 14 dní. 

Viac informácií

Kompletná stavba s rámom

Pri tomto variante stavby máte na výber z dvoch možností konfigurácie. Stavbu Vám vieme poslať rozloženú bez povrchovej úpravy alebo na komplet zloženú s povrchovou úpravou vy si už len tienenie umiestnite do Vami požadovaného priestoru. 

Cenová poniuka
Nový moderný dizajn pre váš altánok, prístrešok, terasu alebo balkón. 

Doprajte si nerušený oddych v pohodlí svojej terasy, altánku, prístrešku alebo na balkóne

Inšpirujte sa prácami našich šikovných zákazníkov.