Postavte si svoje vlastné tienenie

 Keď hľadáte elegantné tienenie, ktoré vás ochráni pred ostrím slniečkom a zároveň vám poskytne komfort  aj v nepriaznivom počasí, chráni vás pred vetrom, dažďom, aj zvedavými susedmi, naš systém na stavbu tienenia je ideálnym riešením. Na výber máte tri možnosti na vlastnú stavbu. 

Ako začať ? 

Na začiatok si treba vybrať variant stavby. Pokiaľ si viete svojpomocne zabezpečiť materiál na lamely, bude Vám stačiť iba náš otočný systém SAM KIT. V prípade že sa rozhodnete na stavbu na komplet od nás, treba si zvoliť riešenie či potrebujete do priestoru umiestniuť aj rám alebo Vám stačí iba otočný systém a lamley. Pri výbere a možnostiach riešenia Vám radi poradíme. 

Cenová ponuka

SAM KIT

Otočný systém SAM KIT vám umožní naklápanie lamiel.Pri bežnom tienení máte vopred definovaný sklon alebo polohu lamiel, naše riešenie umožňuje naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °, lamely môžete mať úplne zavreté vďaka čomu si doprajete dokonalé súkromie, alebo si nastavíte sklon lamiel do vami požadovanej polohy. 

Viac informácií E-shop

Lamely

Na výber máme dva druhy lamiel, drevené alebo hliníkové. Drevené lamely ešte delíme na dva druhy a to klasicke alebo falcované. Pri klasickej variante lamely po zatvorení nezapadajú do sbea ale vytvioria efekt kaskády. Falcované lamely po úplnom zavretí zapadnú do seba a vytvoria rovnú plochu. Lamely dodávame na objednávku bez povrchovej úpravy alebo s povrchovou úpravo. Doba dodania 3 až 14 dní. 

Viac informácií

Kompletná stavba s rámom

Pri tomto variante stavby máte na výber z dvoch možností konfigurácie. Stavbu Vám vieme poslať rozloženú bez povrchovej úpravy alebo na komplet zloženú s povrchovou úpravou vy si už len tienenie umiestnite do Vami požadovaného priestoru. 

Cenová poniuka

Cenovo dostupné riešenie pre vlastnú stavbu tienenia

Ná základe vašej požiadavky vám pripravíme všetko potrebné pre stavbu vlastného tienenia. Môžete si od nás objednať materiál na stavbu rámov, drevené lamely, hliníkové lamely a otočné systémy SAM KIT. Materiál vám vieme dodať s povrchovou úpravou alebo bez povrchovej úpravy. 

Kontaktovať
Nový moderný dizajn pre váš altánok, prístrešok, terasu alebo balkón. 

Doprajte si nerušený oddych v pohodlí svojej terasy, altánku, prístrešku alebo na balkóne

Inšpirujte sa prácami našich šikovných zákazníkov.