Objavte cenovo prijateľný spôsob, ako si postaviť vlastné štýlové tienenie OTOČNÉ ŽALÚZIE!

Splňte si svoje sny o dokonalej stavbe exteriérového tienenia podľa vašich predstáv a požiadaviek. Ponúkame vám kompletný balík materiálov a služieb na zhotovenie rámov, drevených či hliníkových lamiel a otočných systémov SAM KIT. Naviac máte možnosť vybrať si povrchovú úpravu alebo ju vynechať, čím ušetríte ešte viac.

Vďaka nám získate nielen finančne výhodné riešenie, ale aj plnú kontrolu nad celým procesom stavby a dizajnom. Nechajte svoju kreativitu voľne plynúť a postavte si presne také tienenie, aké ste vždy chceli!

Objednajte si svoje tienenie ešte dnes, využite náš nový konfigurátor pre rýchlu objednávku otočných žalúzií

Ako začať? 

Máte na výber niekoľko možností pre realizáciu vášho projektu. Ak ste schopní zabezpečiť materiál na lamely a rám vlastnými silami, potom pre vás bude stačiť iba náš otočný systém SAM KIT. Ak sa rozhodnete pre kompletnú stavbu od nás, môžete si vybrať medzi riešením s konštrukčným rámom, SAM KIT-om a lamelami. Túto variantu ponúkame buď kompletne zloženú s povrchovou úpravou alebo ako stavebnicu bez povrchovej úpravy. Alternatívne môžete zvoliť iba otočný systém SAM KIT spolu s lamelamy.

Otočný systém SAM KIT vám umožní naklápanie lamiel.Pri bežnom tienení máte vopred definovaný sklon alebo polohu lamiel, naše riešenie umožňuje naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °, lamely môžete mať úplne zavreté vďaka čomu si doprajete dokonalé súkromie, alebo si nastavíte sklon lamiel do vami požadovanej polohy. 

Kúpiť

Drevené otočné žalúzie sú tvorené rámom 70 x 70 mm s otočnými lamelamy o rozmeroch 19 mm hrúbka, 99,5 mm šírka, odporúčaná maximálna dĺžka drevenej lamely je 1500 mm. Tienenie si viete pred výrobou individuálne prispôsobiť, môžete si zvoliť povrchovú úpravu rámu, lamiel.  Ako náter doporučujeme olejovú lazúru Remmers – HK Lasur. 

Objednať

Ak vám konštrukcia umožňuje použiť iba otočný systém a lamely, potom rám pre stavbu tienenie nie je potrebný. V takom prípade bude postačujúci len otočný systém SAM KIT a lamely. V našej ponuke nájdete drevené aj hliníkové lamely. Drevené môžu byť s povrchovou úpravou alebo bez nej. Hliníkové sú dostupné v antracitovom prevedení (RAL 7016). Pri väčšom odbere vieme zabezpečiť nástrek lamiel podľa požadovanej farby v odtieňoch RAL.

Kúpiť

Inšpirujte sa prácami našich šikovných zákazníkov.