Drevené otočné žalúzie

Doprajte si aj vy súkromie vo svojom prístrešku, pergole, terase a na balkóne.

Kontakt Cenová ponuka

Hľadáte moderné a elegantné riešenie pre exterierové tienenie na vašom prístrešku, terase, altánku alebo na balkóne? U nás dávame veľký dôraz na individuálne požiadavky zákazníka, dizajn a dokonalú funkčnosť. Drevené Otočné žalúzie vyrábame podľa vašich požiadaviek, zadania alebo projektu a vieme ich prispôsobiť k existujúcim stavbám. Ak stavbu pripravujete, radi vám poradíme ako začleniť naše tienenie do vašej stavby.

Drevené otočné žalúzie sú tvorené rámom 70 x 70 mm s otočnými lamelamy o rozmeroch 20 mm hrúbka, 100 mm šírka, odporúčaná maximálna dĺžka lamely je 1500 mm a nastavitelnými nožičkamy ktoré slúžia na vyrovnávanie terénnych nerovností a zabezpečenia, aby rám nebol položený priamo na zemi. To pomáha chrániť drevo pred poveternostnými podmienkami a zlepšuje jeho odolnosť a životnosť. Rozsah nastavenia 15-50 mm. Tienenie si viete pred výrobou individuálne prispôsobiť, môžete si zvoliť povrchovú úpravu rámu, lamiel. Rám môže byť otočný, posuvný alebo pevný. 

Ako náter doporučujeme olejovú lazúru Remmers – HK Lasur. 

Cena od 135 € / m2 

cenová ponuka

Toskánska šedá

Teak

 

Antracit šedá

 

Palisander

 

Orech

Mahagon

 

Hemlock

 

Grafit šedá

 

Dub svetlý

Dub rustikal

 

Borovica

 

Biela

 

Bezfarebný transparent

Platinovo šedá

 

Smrek

 

Jedľa zelená

 

Variabilita tienenia

Pri bežnom tienení máte vopred definovaný sklon alebo polohu lamiel, naše riešenie umožňuje naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °, lamely môžete mať úplne zavreté vďaka čomu si doprajete dokonalé súkromie, alebo si nastavíte sklon lamiel do vami požadovanej polohy.

Decoration

View more

Fashion

View more

Interior

View more

Nový moderný dizajn pre váš prístrešok, altánok, pergolu, terasu alebo balkón.

Otočné žalúzieOtočné žalúzie
Otočné žalúzieOtočné žalúzie
Otocne zaluzieOtocne zaluzie