Drevené Otočné žalúzie

Vyrábame tienenie s otočnými lamelami. Otočné žalúzie sa dajú individuálne prispôsobiť požadovanému štýlu a tým pozitívne ovplyvniť estetiku stavby. Vďaka ľahkej inštalácii a možnosti prispôsobenia veľkosti panelov individuálnemu projektu sú naše výrobky ideálne na stavbu tienenia terás, prístreškov, altánkov aj balkónov.

Nový moderný dizajn pre váš altánok, prístrešok, terasu alebo balkón. 

Keď hľadáte elegantné tienenie, ktoré vás ochráni pred ostrím slniečkom a zároveň vám poskytne komfort  aj v nepriaznivom počasí, chráni vás pred vetrom, dažďom, aj zvedavými susedmi, Otočné žalúzie sú to správne riešenie pre vás.

Otočné žalúzieOtočné žalúzie
Otočné žalúzieOtočné žalúzie
Otočné žalúzie SAM KITOtočné žalúzie SAM KIT
PRI NAŠICH PRÁCACH DBÁME NA INDIVIDUÁLNE POŽIADAVKY ZÁKAZNÍKA, DIZAJN A DOKONALÚ FUNKČNOSŤ.

Nový moderný dizajn pre váš prístrešok, altánok, pergolu, terasu alebo balkón. Rámy vyrábame individuálne podľa dohody, zadania alebo projektu. Vieme ich prispôsobiť k existujúcim stavbám. Ak stavbu pripravujete, vieme Vám poradiť ako do stavby začleniť naše tienenie.

 

Drevené Otočné žalúzie sú tvorené rámom 70 x 70 mm s otočnými lamelamy o rozmeroch 20 mm hrúbka, 100 mm šírka, odporúčaná maximálna dĺžka lamely je 1500 mm. Tienenie si viete pred výrobou individuálne prispôsobiť, môžete si zvoliť povrchovú úpravu rámu, lamiel. Rám môže byť otočný, posuvný alebo pevný. 

cenová ponuka

Variabilita tienenia

Pri bežnom tienení máte vopred definovaný sklon alebo polohu lamiel, naše riešenie umožňuje naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °, lamely môžete mať úplne zavreté vďaka čomu si doprajete dokonalé súkromie, alebo si nastavíte sklon lamiel do vami požadovanej polohy.

Decoration

View more

Fashion

View more

Interior

View more

Inšpirujte sa našimi prácami viac nájdeťe v našej galérií