Exteriérové tienenie 

Náše exteriérové tienenia otočné žalúzie  sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú elegantné a funkčné riešenie.

Cenová ponuka

Otočné žalúzie sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú elegantné a funkčné riešenie. Poskytujú ochranu pred ostrým slnkom a zároveň vám poskytnú komfort aj v nepriaznivom počasí. Chránia vás pred vetrom, dažďom a tiež zvyšujú vaše súkromie pred zvedavými susedmi. Rámy sú vyrábané individuálne podľa dohody, zadania alebo projektu. Môžeme ich prispôsobiť k existujúcim stavbám alebo vám poradiť, ako ich zakomponovať do vašej budúcej stavby. Rámy môžu byť pevné, otočné alebo posuvné, takže si môžete vybrať tú najvhodnejšiu možnosť pre váš priestor.

 

Modely Otočných žalúzií

Drevené otočné žalúzie

Cena od 135 €/m2

VIAC

Hliníkové otočné žalúzie

Cena od 400 €/m2

Viac

Kombinované otočné žalúzie

Cena od 250 €/m2

Viac

Čo ponúkame

Kontaktovať

Naša spoločnosť je špecializuje na výrobu exteriérových otočných žalúzií. Spracujeme vám cenovú ponuku, zabezpečíme zameranie, vyrobíme produkty a následne sa postaráme o ich bezchybnú montáž.

Otočné žalúzie

Ponúkajú elegantný a funkčný dizajn. Nastavte si intenzitu tienenia na terase pomocou nášho jedinečného systému SAM KIT, ktorý vám umožní naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °. Dizajn vieme individuálne prispôsobiť požadovanému štýlu a tým pozitívne ovplyvniť estetiku stavby.

Nemusíte sa obmedzovať na neefektívne riešenia alebo obetovať svoj komfort kvôli slnku, nepriaznivému počasiu či zvedavým susedom. S exteriérovým tienením otočné žalúzie si konečne môžete naplno užiť svoju terasu, altánok alebo balkón bez akýchkoľvek kompromisov. Objednajte si svoje exteriérové tienenie ešte dnes a začnite si užívať pohodlie svojej terasy, altánku alebo balkónu. 

cenová ponuka

Nový moderný dizajn pre váš altánok, prístrešok, terasu alebo balkón. 

Otocne zaluzieOtocne zaluzie
Otočné žalúzieOtočné žalúzie
Otocne zaluzieOtocne zaluzie

Otočné žalúzie

„Využívajte svoje terasy, pergoly, prístrešky v maximálnom pohodlí, chránení pred ostrým slniečkom !„

.

Cenová ponuka Kontakt

Vlastná stavba

Objavte cenovo prijateľný spôsob, ako si postaviť vlastné štýlové tienenie OTOČNÉ ŽALÚZIE

Vďaka nám získate nielen finančne výhodné riešenie, ale aj plnú kontrolu nad celým procesom stavby a dizajnom. Nechajte svoju kreativitu voľne plynúť a postavte si presne také tienenie, aké ste vždy chceli!

Viac

Naše práce