Drevené Otočné žalúzie

Pripravujeme pre vás od 1.1.2022

Hliníkové Otočné žalúzie

Drevené pevné žalúzie

Exteriérové tienenie

Doprajte si aj vy súkromie vo svojom prístrešku

Keď hľadáte elegantné tienenie, ktoré vás ochráni pred ostrím slniečkom a zároveň vám poskytne komfort  aj v nepriaznivom počasí, chráni vás pred vetrom, dažďom, aj zvedavými susedmi, naše Exteriérové tienenia sú to pravé riešenie pre vás. 

Rámy vyrábame individuálne podľa dohody, zadania alebo projektu. Vieme ich prispôsobiť k existujúcim stavbám. Ak stavbu pripravujete, vieme Vám poradiť ako do stavby začleniť naše tienenie. Rámy môžu byť pevné, otočné alebo posuvné.

Drevené Otočné žalúzie a hliníkové Otočné žalúzie

Otočne žalúzie ponúkajú elegantný a funkčný dizajn. Nastavte si intenzitu tienenia na terase pomocou nášho jedinečného systému SAM KIT, ktorý vám umožní naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °. Dizajn vieme individuálne prispôsobiť požadovanému štýlu a tým pozitívne ovplyvniť estetiku stavby. Vďaka ľahkej inštalácii a možnosti prispôsobenia veľkosti panelov individuálnemu projektu sú naše výrobky ideálne na stavbu tienenia terás, prístreškov, altánkov aj balkónov.

Drevené pevné žalúzie

Elegantné exteriérové tienenie s vopred definovaným sklonom lamiel. Ideálne na stavbu tienenia terás, prístreškov, altánkov aj balkónov. Cenovo lacnejšie riešenie oproti našim Otočným tieneniam. 

Využívajte svoje terasy, pergoly, prístrešky v maximálnom pohodlí, chránení pred ostrým slniečkom !

 

Kontaktujte nás

Ak vás naše riešenie zaujalo neváhajte nás kontaktovať. 

Kontakt