Naše slnolamy predstavujú špičku v oblasti elegantného a funkčného tienenia. Navrhnuté sú s ohľadom na dokonalú rovnováhu medzi estetikou a praktickosťou, ponúkajú nekompromisnú ochranu proti intenzívnemu slnečnému žiareniu a zároveň zaisťujú pohodlie aj počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Okrem toho, že vás chránia pred vetrom a dažďom, značne prispievajú k ochrane vášho súkromia pred zvedavými pohľadmi susedov.

Rámy sú vyrobené na mieru, v súlade s vašimi osobitými potrebami a špecifikáciami. Či už potrebujete integráciu s existujúcimi konštrukciami alebo hľadáte odborné poradenstvo pre vaše plánované projekty, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť ideálne riešenie.Ponúkame širokú škálu možností – od pevných rámov, otočné, až po posuvné varianty rámov,  tak aby ste si mohli vybrať optimálnu variantu pre vašu stavbu. 

 

Slnolamy

Drevené otočné žalúzie

Hľadáte moderné a elegantné exterierové tienenie? Naše drevené Otočné žalúzie, sú šité na mieru vašim potrebám, predstavajú ideálne riešenie pre prístrešky, terasy, altánky, alebo balkóny.

Viac

Hliníkové otočné žalúzie

Hlliníkové otočné žalúzie reprezentujú vrchol luxusu v exteriérovom tienení. Sú navrhnuté s dôrazom na detail a predstavujú ideálne riešenie pre prístrešky, terasy, altánky a balkóny výnimočných rezidencií.

viac

Kombinované otočné žalúzie

Hliníkový rám a drevené lamely, reprezentujú vrchol luxusu a elegancie. Otočné žalúzie predstavujú ideálne riešenie pre prístrešky, terasy, altánky a balkóny výnimočných rezidencií. Drevené lamely pridávajú teplý, prírodný akcent, ktorý v kombinácii hliníkovým rámom vytvára dokonalú symbiózu luxusu a elegantného dizajnu.

Viac

Pevné hliníkové slnolamy

Pevné slnolamy vám slúžia ako efektívna slnečná clona, zabezpečujúc maximálny komfort pri relaxácii na vašej terase, altánku, prístrešku alebo na balkóne. Ponúkame ich v exkluzívnom celohliníkovom vyhotovení, kombinácií hliník a drevené lamely a pre náročnejších zákazníkov máme v ponuke aj laminované hliníkové profily s drevodekorom.

viac

Čo ponúkame

Kontaktovať

Naša spoločnosť je špecializuje na výrobu slnolamov. Spracujeme vám cenovú ponuku, zabezpečíme zameranie, vyrobíme produkty a následne sa postaráme o ich bezchybnú montáž.

Otočné žalúzie

Ponúkajú elegantný a funkčný dizajn. Nastavte si intenzitu tienenia na terase pomocou nášho jedinečného systému SAM KIT, ktorý vám umožní naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °. Dizajn vieme individuálne prispôsobiť požadovanému štýlu a tým pozitívne ovplyvniť estetiku stavby.

Nemusíte sa obmedzovať na neefektívne riešenia alebo obetovať svoj komfort kvôli slnku, nepriaznivému počasiu či zvedavým susedom. S exteriérovým tienením otočné žalúzie si konečne môžete naplno užiť svoju terasu, altánok alebo balkón bez akýchkoľvek kompromisov. Objednajte si svoje exteriérové tienenie ešte dnes a začnite si užívať pohodlie svojej terasy, altánku alebo balkónu. 

cenová ponuka

Nový moderný dizajn pre váš altánok, prístrešok, terasu alebo balkón. 

Otocne zaluzieOtocne zaluzie
Otočné žalúzieOtočné žalúzie
Otocne zaluzieOtocne zaluzie

Otočné žalúzie

„Využívajte svoje terasy, pergoly, prístrešky v maximálnom pohodlí, chránení pred ostrým slniečkom !„

.

Cenová ponuka Kontakt

Vlastná stavba

Objavte cenovo prijateľný spôsob, ako si postaviť vlastné štýlové tienenie OTOČNÉ ŽALÚZIE

Vďaka nám získate nielen finančne výhodné riešenie, ale aj plnú kontrolu nad celým procesom stavby a dizajnom. Nechajte svoju kreativitu voľne plynúť a postavte si presne také tienenie, aké ste vždy chceli!

Viac

Naše práce