Náše exteriérové tienenia sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú elegantné a funkčné tienenie. Poskytujú ochranu pred ostrým slnkom a zároveň vám poskytnú komfort aj v nepriaznivom počasí. Chránia vás pred vetrom, dažďom a tiež zvyšujú vaše súkromie pred zvedavými susedmi. Rámy sú vyrábané individuálne podľa dohody, zadania alebo projektu. Môžeme ich prispôsobiť k existujúcim stavbám alebo vám poradiť, ako ich zakomponovať do vašej budúcej stavby. Rámy môžu byť pevné, otočné alebo posuvné, takže si môžete vybrať tú najvhodnejšiu možnosť pre váš priestor.

Nemusíte sa obmedzovať na neefektívne riešenia alebo obetovať svoj komfort kvôli slnku, nepriaznivému počasiu či zvedavým susedom. S exteriérovým tienením otočné žalúzie si konečne môžete naplno užiť svoju terasu, altánok alebo balkón bez akýchkoľvek kompromisov. Objednajte si svoje exteriérové tienenie ešte dnes a začnite si užívať pohodlie svojej terasy, altánku alebo balkónu. 

Drevené otočné žalúzie

cena od 140€/m2 bez DPH

Viac informácií

Kombinované

Hliníkový rám a drevené otočné lamely

cena od 250€/m2

Viac informácií

Hliníkové otočné žalúzie

cena od 400€/m2

Viac informácií

otočné žalúzie

Ponúkajú elegantný a funkčný dizajn. Nastavte si intenzitu tienenia na terase pomocou nášho jedinečného systému SAM KIT, ktorý vám umožní naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °. Dizajn vieme individuálne prispôsobiť požadovanému štýlu a tým pozitívne ovplyvniť estetiku stavby.

Naše realizácie

Nový moderný dizajn pre váš altánok, prístrešok, terasu alebo balkón. 

Otocne zaluzieOtocne zaluzie
Otočné žalúzieOtočné žalúzie
Otocne zaluzieOtocne zaluzie

Využívajte svoje terasy, pergoly, prístrešky v maximálnom pohodlí, chránení pred ostrým slniečkom !

 

Kontaktujte nás

Ak vás zaujalo naše riešenie neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt