Otočné žalúzie

Lamely

Naša ponuka zahŕňa dva typy lamiel – drevené a hliníkové. Všetky naše lamely sú navrhnuté tak, aby presne zapadali do systému SAM KIT a zabezpečili Vám pohodlné a kvalitné použitie. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom správnych lamel pre Váš otočný systém SAM KIT.

Kontaktovať

Drevená lamela KLASIK 

Dĺžka odporúčaná maximálna dĺžka 1500mm.

Hrúbka lamely 19mm.

Šírka lamely 99mm.

Lamela je vyrobená z precízne sušeného smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť a kvalitu produktu. Môžete si objednať lamelu s povrchovou úpravou, ktorá dodáva produktu špecifický vzhľad a ochranu. Ako náter doporučujeme použiť olejovú lazúru Remmers-HK Lasur, ktorá chráni lamelu pred poveternostnými vplyvmi a zároveň dodáva prírodný vzhľad.

Drevené lamely dodávame na objednávku.

Cena bez povrchovej úpravy 4,30€ bm / bez DPH.

Cena s povrchovou úpravou 7,00€ bm/ bez DPH.

/ 2 x náter /

Drevená lamela Falcovaná

Dĺžka  maximálna 1500mm.

Hrúbka lamely 19mm.

Šírka lamely 99mm.

Lamela je vyrobená z precízne sušeného smrekového dreva, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť tohto produktu. Lamela je prefalcovaná, takže po úplnom zavretí vytvára rovnú plochu. Môžete si objednať lamelu s povrchovou úpravou, ktorá dodáva produktu špecifický vzhľad a ochranu. Ako náter doporučujeme použiť olejovú lazúru Remmers-HK Lasur, ktorá chráni lamelu pred poveternostnými vplyvmi a zároveň dodáva prírodný vzhľad.

Drevené lamely dodávame na objednávku.

Cena bez povrchovej úpravy 5,10 € bm / bez DPH.

Cena s povrchovou úpravou 7,00 € bm/ bez DPH.

/ 2 x náter /

Hliníková lamela

Dĺžka odporúčaná maximálna dĺžka 2000mm.

Hrúbka lamely 20mm.

Šírka lamely 99mm.

Naše hliníkové lamely sú nielen praktické a odolné, ale tiež veľmi elegantné, takže dodajú vášmu exteriéru sofistikovaný vzhľad. Sú špeciálne tvarované, aby presne zapadli do otočného systému SAM KIT, čím zabezpečujú ľahkú a rýchlu montáž. Ich povrch je ošetrený práškovou farbou, ktorá zabezpečuje dlhodobú ochranu proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Hliníkové lamely je dostupná vo farbe RAL 7016, pri väčšom odbere vieme náter upraviť podľa vašich požiadaviek v odtieňoch RAL.

Hliníkové lamely dodávame na objednávku. 

Cena 19,00€ bm / bez DPH.