Slnolamy

Otočné žalúzie

Exterierové tienenie Otočné žalúzie sú vynikajúcim riešením pre ochranu pred slnkom a zabezpečením na ochranu súkromia na terasách, altánkoch, prístreškoch a na balkónoch. Otočné žalúzie sa dajú ľahko ovládať a poskytujú možnosť regulovať svetlo a prúdenie vzduchu. 

Naše tienenie je vyrobené z kvalitných materiálov a navrhnuté tak, aby vydržalo náročné poveternostné podmienky. Zároveň je jednoduché na údržbu a môže sa prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám. Nenechajte sa rušiť nepriaznivým počasím a nechajte si postaviť tienenie podľa vašich požiadaviek. 

Slnolamy

Naše slnolamy predstavujú špičku v oblasti elegantného a funkčného exteriérového tienenia. 

Viac

Otočný systém pre slnolamy

SAM KIT vám umožní pohodlné nastavenie tienenia – flexibilné riešenie pre vaše exteriérové tienenie.

Viac

Slnolamy vlastná stavba

Splňte si svoje sny o dokonalej stavbe exteriérového tienenia podľa vašich predstáv a požiadaviek. Ponúkame vám kompletný balík materiálov a služieb na zhotovenie rámov, drevených či hliníkových lamiel a otočných systémov SAM KIT. 

Viac

Konfigurátor tienenia

Konfigurátor exteriérového tienenia, ktorý vám umožní na mieru vytvoriť otočné žalúzie podľa vašich presných rozmerov a potrieb. S našim užívateľsky prívetivým nástrojom môžete z pohodlia vášho domova presne navrhnúť exteriérové tienenie.

Viac
 Hlinikové lamely klasik  novinka v ponuke

Prinášame vám vzrušujúcu novinku hliníkové lamely klasik s povrchovpu úpravou drevodekor, ktorá stanovuje nové štandardy v oblasti dizajnu a funkčnosti. Ich povrch je upravený kvalitnou práškovou farbou, ktorá zabezpečuje dlhodobú ochranu proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Navyše, sú cenovo výhodnejšie v porovnaní s falcovanými hliníkovými lamelami, čím predstavujú efektívne riešenie pre váš rozpočet. Ponúkame ich v dvoch  odtieňoch s povrchovou úpravou drevodekor, ktorá dodáva každému priestoru prírodný vzhľad.

viac

Množstevná zľava na nákup otočných systémov SAM KIT 

Nakupovať

Nový moderný dizajn pre váš altánok, prístrešok, terasu alebo balkón. 

Hľadáte sofistikovaný spôsob, ako svoj altánok, prístrešok, terasu alebo balkón posunúť do novej modernej éry? Chcete si užívať komfort aj vtedy, keď počasie nie je najlepšie? Potrebujete sa chrániť pred ostrými slnečnými lúčmi, vetrom alebo dažďom, prípadne pred zvedavými susedmi? Otočné žalúzie sú v tom prípade tým správnym riešením pre vás.

Otocne zaluzieOtocne zaluzie