Otočný systém SAM KIT

vám umožní pohodlné nastavenie tienenia.

Objednať Návod

Technické špecifikácie

SAM KIT

dĺžka tiahlo 485mm/ telo 475mm / Systém je určený na 5 ks lamiel/doporučená maximálna dĺžka vkladanej lamely 1500 mm drevená, 2000mm hliníková/

SAM KIT  sa dá spájať do ľubovoľnej dĺžky. Je ľahko nastaviteľný na požadované rozmery a inštaláciu do vami vybraného priestoru zvládnete aj svojpomocne.

Návod na montáž

Koľko otočných systémov SAM KIT potrebujem na stavbu tienenia ? 

Na výpočet použite konfigurátor, zadajte výšku priestoru a konfigurátor vám vypočíta potrebný počet kusov

Variabilita tienenia

Pri bežnom tienení máte vopred definovaný sklon alebo polohu lamiel, naše riešenie umožňuje naklápanie lamiel od 0 ° do 140 °, lamely môžete mať úplne zavreté vďaka čomu si doprajete dokonalé súkromie, alebo si nastavíte sklon lamiel do vami požadovanej polohy.

Decoration

View more

Fashion

View more

Interior

View more

Prečo si vybrať otočný systém SAM KIT ?

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Ľahká montáž a jednoduchý koncept znamená, že nebudete strácať čas, ak sa rozhodnete postaviť si vlastnú pergolu s otočnými lamelami, alebo si do svojej pergoly, prístrešku sami namontujete otočné žalúzie.

Odolnosť 

Vďaka plastovému materiálu naplnenému sklolaminátovými vláknami môžete SAM KIT umiestniť do najnepriateľskejšieho prírodného prostredia more a hory.

Ekonomický

Lacnejší oproti bežným tieneniam, využite na stavbu tienenia otočné systémy SAM KIT a lamely a tým znížite svoje náklady na realizáciu pergoly, oplotenia, záhradných prístreškov, roliet atď.

Výroba vo Francúsku

Systém vynašiel P. Laurent Chevillard z Francúzska, kde sa aj vyrába.